viberViber whatsappWhatsApp telegramTelegram
home

Укргазкомплект-2010 - виробник унікального промислового обладнання

Каталог

Послуги

Вітаємо вас на офіційному сайті компанії «Укргазкомплект-2010» - виробника промислового устаткування в Україні!

Демонструючи постійне зростання якості нашої продукції і послуг, ми отримуємо схвалення численних клієнтів і нагороди. Так, у 2018, 2019 роках ми отримали премію Вибір споживача, що підтверджує наше неухильне прагнення і здатність реалізовувати інноваційні ідеї для вирішення різних завдань в промислових масштабах. Це показник довіри клієнтів до нас, нашої продукції. Це і показник довіри нам рішення таких важливих виробничих питань, як фільтрація промислових середовищ, здійснення ремонтних і монтажних робіт підвищеної небезпеки.

Якщо ми вже заслужили вашу довіру, то тим більше гідні зараз, коли якість нашої продукції і послуг збільшилось, партнерство з нами стало ще більш вигідним!

Більш докладно ознайомитися з нашими пропозиціями ви можете на сторінках нашого сайту, а також за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.

Устаткування для нафтогазової промисловості

home

Чистота нафтопродуктів має важливе значення, як для промисловості, так і для кінцевого споживача. Підвищення якості нафтопродуктів передбачає використання передових технологій, адже вимоги екологічних норм і споживачів постійно зростає. Наше обладнання відповідає всім необхідним технічним характеристикам, щоб бути конкурентоспроможними. А наші унікальні розробки роблять наші пропозиції для вас гарантовано вірним рішенням!

Промислові фільтри-сепаратори нафтопродуктів, газу вже отримують дуже хороші відгуки, тим більше що ми завжди готові розробити технічне рішення, яке буде відповідати саме вашим запитам!

Промислове газове обладнання

Очищення газу - наскільки це важливо, думаємо, не варто пояснювати детально. А ті переваги, якими володіють наші промислові фільтри сепаратори для очищення природного газу та повітря (як газоподібної робочого середовища), варто підкреслити особливо. Отже, наша продукція і технологічні рішення, зокрема, промислові фільтри сепаратори для газоподібних середовищ, допоможуть вам:

  • Знизити ризик виникнення позаштатних ситуацій на виробництві, в котельних.
  • Продовжити експлуатаційний термін промислового обладнання, газових пальників - до 50%.
  • Керувати витратою газу, тиском його подачі (ГРС, ГРП, ШРП, ШГРП).
  • Очищення газу дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування промислового обладнання.

Крім цих та інших переваг, з якими ви ознайомитесь безпосередньо при експлуатації нашого обладнання, ми використовуємо індивідуальний підхід і гарантуємо розробку і реалізації оптимального для вас рішення, як з технічного виконання, як за термінами, так і за вартістю обладнання і послуг.

home

Устаткування для нафтогазової промисловості

Чистота нафтопродуктів має важливе значення, як для промисловості, так і для кінцевого споживача. Підвищення якості нафтопродуктів передбачає використання передових технологій, адже вимоги екологічних норм і споживачів постійно зростає. Наше обладнання відповідає всім необхідним технічним характеристикам, щоб бути конкурентоспроможними . А наші унікальні розробки роблять наші пропозиції для вас гарантовано вірним рішенням!

Промислові фільтри-сепаратори нафтопродуктів, газу вже отримують дуже хороші відгуки, тим більше що ми завжди готові розробити технічне рішення, яке буде відповідати саме вашим запитам!

×