Прес-реліз сторінка № 1

Фільтри-осушувачі для повітря
Фільтри-осушувачі для повітря
01 серпня 2019

Укргазкомплект-2010 завершила проект з виготовлення та встановлення повітряного фільтра-осушувача для підприємства "Котлогаз" (Кременчук) Фільтр-осушувач осушивают повітря, який потрапляє в резервуари під тиском, в яких зберігається трансформаторне масло. Завдяки цим фільтрам при надходженні повітря не відбувається втрати властивостей важливого виробничого сировини.

Фільтри-осушувачі
Фільтри-осушувачі
08 липня 2019

Нещодавно фільтри-осушувачі "Укргазкомплект-2010" були встановлені на підприємстві з переробки відпрацьованих машинних масел, і повністю задовольнили всі потреби підприємства в осушенні і підготовці попутного нафтового газу, про що свідчить вдячний лист-відгук клієнта.

Піскоуловлювачі для ЦУМу
Піскоуловлювачі для ЦУМу
27 травня 2019

У київському ЦУМі були встановлені 12 піскоуловлювачів «Украгазкомплект-2010» для дворівневого паркінгу магазину. Нові агрегати дозволяють не забиватися каналізації і швидко її очищати від піску та бруду.

Вибір споживача - 2018
Вибір споживача - 2018
16 травня 2019

Компанія «Укргазкомплект-2010» отримала премію «Вибір споживача - 2018». Це означає, що послуги компанії високої якості і підтверджують високі стандарти роботи. Отримання премії показує клієнтам і партнерам, що послуги «Укргазкомплект-2010» є надійними і якісними і пріоритетними для вибору промислових замовників.

Газові фільтри-осушувачі для казахської компанії
Газові фільтри-осушувачі для казахської компанії
11 травня 2019

Компанія «Укргазкомплект-2010» виготовила газові фільтри-осушувачі для казахської компанії, яка переробляє нафтовідходи в пічне паливо. При піролізі нефтешфламів виділяється газ (400 кубів на годину), з великим вмістом води, фільтри осушують газ для якісного промислового використання.

Атомні електростанції Євросоюзу
Атомні електростанції Євросоюзу
22 квітня 2019

Дослідження Deloitte: атомні електростанції Євросоюзу продемонстрували економічне зростання. За 2019 рік атомна галузь показала дохід 124,2 млрд євро госдоход, 383.1 млрд євро доходів для домогосподарств, 507.4 млрд євро вкладу в ВВП, а також 1 092 млрд євро до всіх європейських інвестицій. Джерело: https://kosatka.media

Зберігання радіоактивних відходів
Зберігання радіоактивних відходів
14 квітня 2019

США виділили спеціальні контейнери для зберігання радіоактивних відходів, вони був виділені для Управління зоною відчуження. Проект реалізований в рамках Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення.

Фільтр-сепаратор типу циклон типу
Фільтр-сепаратор типу циклон типу
03 квітня 2019

Виготовлений фільтр-сепаратор циклонного типу для очищення технічної води в молочному виробництві ПрАТ «КАГМА». Фільтр забезпечує подвійну фільтрацію. Це скоротило очистку наступного тонкого фільтра до 1 разу на 7 днів.

×