Фільтр зливний ФС-80

- розробка і виробництво "Укргазкомплект-2010", використовується для очищення світлих нафтопродуктів від вільної крапельної вологи і твердотільних механічних частинок.

Де необхідно: автозаправні станції, бази зберігання пально-мастильних матеріалів, стаціонарні та пересувні мобільні станції, інші об'єкти.

ФС-80 забезпечує високу ефективність очищення робочого середовища: не менше 99% твердотільних частинок фільтрується цим пристроєм.

Номінальна тонкість фільтрації становить 50 мкм, але ступінь фільтрації залежить від встановленого фільтроелемента. Оптимальний варіант при виборі фільтруючого елемента визначається в кожному конкретному випадку.

Принцип роботи зливного фільтра

Надходить через вхідний патрубок, робоче середовище виявляється у верхній частині корпусу вироби. Великі твердотільні забруднення відокремлюються від світлих нафтопродуктів за рахунок сили гравітації. У донної частини фільтра осідає і крапельна волога. Остаточна чистка здійснюється на етапі проходження попередньо очищених світлих нафтопродуктів через фільтроелемент, і вже потім відводиться споживачеві через вихідний патрубок.

Експлуатація фільтра зливного ФС-80

Установка ФС-80 здійснюється на технологічному обладнанні та трубопроводах (умовний прохід 80 мм.), Максимальний робочий тиск - до 0.3 МПа. Експлуатаційний термін розрахований на десять років, при стандартних умовах експлуатації і швидкості глибинної корозії 0.1 мм/рік.

Самою конструкцією фільтра забезпечується високий рівень безпеки, за умови дотримання правил експлуатації, техніки безпеки на об'єктах, що використовують даний виріб.

Особливості експлуатації фільтра зливного ФС-80

Технічний огляд фільтра зливного здійснюється не рідше одного разу на рік. Однак рекомендується проводити техогляд з урахуванням режиму і умов роботи зливного фільтра, відповідно до графіка експлуатує підприємства. Перевіряється герметичність всіх з'єднань фільтра, і фільтра з трубопроводом, оцінці підлягає ступінь забрудненості фільтроелемента і стан зовнішнього антикорозійного покриття.

Ступінь забруднення фільтруючого елемента контролюється двома манометрами, монтаж яких здійснюється на вході і виході вироби. Допустима різниця показів - не більше 0.5 МПа (0.5 кгс/см).

запросити ціну
100
101
102
103

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Робоче середовищеПММ
Умовний прохід80 - 150 мм
Робочий тисквід 0.8 до 1.6 МПа
Ступінь очищення (фільтрації)від 50 мкм
Заповнити опитувальний лист On-line для Фільтр зливний ФС-80

Заповнити опитувальний лист On-line для Фільтр зливний ФС-80

×