Новини сторінка № 1

Зварювальні роботи
Зварювальні роботи
19 березня 2021

Зварювальні роботи - це цілий комплекс самих різного виду робіт. Помімо звичайної вуглецевої зварювання є різні види складності по зварюванню кольорових металів (нержавіючої сталі) - аргонове зварювання, коли метал нагрівається до 6000 градусів. В цілому існує більше 150 видів зварювання, від електронно-дугового, до термічної і термітного зварювання, плазмового зварювання і т.д. У компанії «Укргазкомплект-2010» є висококваліфіковані фахівці зварювальники з хорошим досвідом і кваліфікацією. При уявній простоті дій, якісна зварювання крім фахівців вимагає високотехнологічного обладнання та витратних матеріалів. Так як по термоусловіям зварювання може бути різна за необхідними матеріалами - електроди різного калібру і різного складу, газ для плазмової або звичайною газового зварювання.

Шановні клієнти та відвідувачі!
Шановні клієнти та відвідувачі!
12 червня 2020

У нас знову хороші новини: наш чат-бот вже зараз готовий приймати замовлення. Звичайно, це не виключає живого спілкування, однак комунікація з нашими фахівцями тепер стала ще більш простий і продуктивний!

Ми - працюємо!
Ми - працюємо!
10 квітня 2020

Період карантину - час, коли виробництва можуть переоснащуватися, модернізуватися. Це стосується і тих, чиї виробничі потужності працюють в штатному режимі, тим більше це стосується підприємств, чия діяльність переживає "паузу". А, значить, є можливість здійснити пуско-налагоджувальні роботи нашого обладнання в максимально безпечному режимі.

Вибір споживача - 2019!
Вибір споживача - 2019!
12 березня 2020

Компанія "Укргазкомплект-2010" отримала премію "Вибір споживача - 2019"! Шановні клієнти, справжні і майбутні! З радістю повідомляємо вам, що ми отримали премію "Вибір споживача - 2019"! З огляду на, що це друга премія на протязі двох років, можна говорити і про високу довіру до нас і нашої продукції, а також про наш професійний ріст.

Почали серійне виробництво ФСГ на високий тиск
Почали серійне виробництво ФСГ на високий тиск
18 грудня 2019

Фільтр газовий серії L (лінійний) працює в більшості випадків як фільтр механічного очищення, але також може і затримувати різні види Подтоварная вод. Залежно від необхідної фільтрації встановлюються різні фільтроелементи. У шарах фільтроелемента затримуються різні домішки, в тому числі підтоварна вода, різні емульсії, отримані при сепарації нафтового газу, а також може бути 1 або 2 робочих шару для затримки механічних фракцій, які можуть потрапляти в попутному нафтовому газі, наприклад в піролізному газі, який видобувається при утилізації та розкладанні нафтошламів.

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!
16 грудня 2019

Хочемо вам подякувати за довіру — ви довірили нам вирішення завдань, важливих для роботи ваших підприємств, виробництв і реалізації проектів. Сподіваємося і в майбутньому році виконувати наші обіцянки для забезпечення виробничих процесів на будь-якому виробництві. Бажаємо вам чистоти промислових середовищ і щоб виробничі та інші бізнес-процеси приносили вам дохід і задоволення!

Укргазкомплект-2010 почав випуск удосконалених фільтрів-сепараторів для ПММ
Укргазкомплект-2010 почав випуск удосконалених фільтрів-сепараторів для ПММ
02 грудня 2019

Унікальний фільтр для ПММ продуктів був розроблений конструкторським бюро компанії "Укргазкомплект-2010" і являє собою двокамерний фільтр з нижнім тангенціальним входом. Вхідний потік закручується завдяки круглому корпусу, також вбудований завихритель направляє вихровий потік прискорюючи його. Завдяки цьому на першій камері затримуються великі фракції і частки - під дією центробіжних сил вони відкидаються до стінок посудини і опускаються до виводного штуцера.

Укргазкомплект-2010 на виставці Нафтогазекспо-2019
Укргазкомплект-2010 на виставці Нафтогазекспо-2019
08 листопада 2019

Представники компанії "Укргазкомплект-2010" взяли участь в галузевій виставці "Нафтогазекспо-2019". За три дні на стенді "Укргазкомплект-2010" відвідувачі виставки ознайомилися з представленими на стенді рішеннями по очищенню і фільтрації промислових середовищ. Представлені зразки демонстрували різні підходи фільтрації для різних середовищ: як рідких середовищ, так і газоподібних; а також для різних завдань і технічних умов, як-то: різний тиск середовища, необхідний умовний прохід рідинни або газового середовища, різні вимоги по ріню очищення.

Укргазкомплект-2010 виробив ємність одоранту для Укрнафтобуріння
Укргазкомплект-2010 виробив ємність одоранту для Укрнафтобуріння
23 жовтня 2019

Дана ємність призначається для роботи на одній з бурових веж підприємства. Виконана з нержавіючої сталі, призначена для закапування в підготовлений грунт. Відповідно до ТУ для приєднання технологічних трубопроводів, арматури, контрольно-вимірювальних приладів на ємності виконані штуцера і бобишки. Робоче середовище: етилмеркаптан, або суміш меркаптанів.

IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО - 2019
IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО - 2019
21 жовтня 2019

Організатор виставки: Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.Головна мета заходу - сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

×