fbpx

Новини сторінка № 1

Укргазкомплект-2010 на виставці Нафтогазекспо-2019
Укргазкомплект-2010 на виставці Нафтогазекспо-2019
08 листопада 2019

Представники компанії "Укргазкомплект-2010" взяли участь в галузевій виставці "Нафтогазекспо-2019". За три дні на стенді "Укргазкомплект-2010" відвідувачі виставки ознайомилися з представленими на стенді рішеннями по очищенню і фільтрації промислових середовищ. Представлені зразки демонстрували різні підходи фільтрації для різних середовищ: як рідких середовищ, так і газоподібних; а також для різних завдань і технічних умов, як-то: різний тиск середовища, необхідний умовний прохід рідинни або газового середовища, різні вимоги по ріню очищення.

Укргазкомплект-2010 виробив ємність одоранту для Укрнафтобуріння
Укргазкомплект-2010 виробив ємність одоранту для Укрнафтобуріння
23 жовтня 2019

Дана ємність призначається для роботи на одній з бурових веж підприємства. Виконана з нержавіючої сталі, призначена для закапування в підготовлений грунт. Відповідно до ТУ для приєднання технологічних трубопроводів, арматури, контрольно-вимірювальних приладів на ємності виконані штуцера і бобишки. Робоче середовище: етилмеркаптан, або суміш меркаптанів.

IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО - 2019
IV МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО - 2019
21 жовтня 2019

Організатор виставки: Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.Головна мета заходу - сприяти збільшенню видобутку нафти і газу та підвищенню ефективності використання цих ресурсів за рахунок впровадження сучасних технологій, обладнання та послуг.

УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010 приймає УЧАСТЬ В НАФТОГАЗЕКСПО-2019
УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010 приймає УЧАСТЬ В НАФТОГАЗЕКСПО-2019
11 жовтня 2019

Укргазкомплект-2010 приймає участь в галузевій виставці Нафтогазекспо 5-7 листопада 2019 Києві, захід буде проходити в Міжнародному Виставковому Центрі (м. Лівобережна). Щорічний захід збирає також компанії, які займаються забезпеченням інфраструктури цілком, або частин інфраструктурних об'єктів, для забезпечення роботи нафтогазовидобувної галузі. Укргазкомплект-2010 представить на виставці інноваційні розробки для очищення (осушення) газових середовищ і різноманітною очищення нафтопродуктів для нафтогазовидобувних, промислових підприємств.

Фільтри для ЗАТ Чумак
Фільтри для ЗАТ Чумак
06 вересня 2019

"Укргазкомплект-2010" розробила і виготовила 2 пристрої: - для очищення води, що надходить на харчове виробництво, і для очищення пара від конденсату на одному з підприємств "Чумак". Пар - широко використовується в харчовій промисловості для різних технологічних процесів, починаючи з дезінфекції промислових ліній. Виробництво пара в промислових масштабах - складний, і дорогий процес, парогенератори - дорогі пристрої, і від якості вхідної води в них, залежить частота сервісних зупинок і кількість можливих поломок, а також споживання єлектроенергії парогенератором.

Як мешканцям будинку економити
Як мешканцям будинку економити
01 серпня 2019

Кількість ОСББ все більше збільшується, об'єднання мешканців мають свої переваги, але комунальні послуги постачають в будинок інші комунальні підприємства. Від якості води - багато що залежить, але якість води надходить "з міста" м'яко сказати далеко до потрібної якості, від цього залежить: кількість ремонтів труб всередині будинку прориви і затоплення ремонт побутових приладів - споживачів води можуть ламатися та давати неправильні показання лічильники води

ФОС для Котлогаз в Кременчуці
ФОС для Котлогаз в Кременчуці
22 липня 2019

Для промислового підприємства "Котлогаз" (Кременчук) був спроектований і виготовлений адсобціонний фільтр-осушувач із застосуванням силікагелю. Фільтр-осушувач для газів, встановлюється на трубопроводах або технологічному обладнанні. В даному випадку фільтр-осушувач "Укргазкомплект-2010" поглинає вологу з повітря, що надходить в резервуари під тиском, в яких зберігається компресорне і трансформаторне масло. У ці резервуари не повинна потрапляти волога. Періодично ці ємності потребують зрівняння тиску між внутрішнім і зовнішнім середовищем, тим, хто вступає зовні повітря необхідна фільтрація і осушення.

Фланці для повітроводів
Фланці для повітроводів
10 липня 2019

Укргазкомплект-2010 почав виготовляти фланці для повітроводів Розширюється пропозиція продукції для наших клієнтів. На виробництві розпочато виготовлення круглих металевих фланців з прокату (3-4 мм) Такі фланці використовуються в основном для монтажу повітропроводів. Можуть скріплюватися болтовим з'єднанням, з прокладкою для збільшення щільності, або ж скріплюватися скобами або струбцинами.

ФОСи Укргазкомплект-2010 працюють в Казахстані
ФОСи Укргазкомплект-2010 працюють в Казахстані
05 липня 2019

Нещодавно, компанія "Укргазкомплект-2010" спроектувала і виготовила кілька фільтрів-осушувачів для казахської компанії, яка займається переробкою автомобільного мотлоху, а також нафтовідходів. За добу підприємство переробляє до 20 тонн нафтовідходів. З відпрацьованих машинних масел і нафтошламу видобувається 95% рідкого пічного палива, а також, до 5% піролізного (попутного) нафтового газу. Для осушення і очищення цього газу перед використанням в промислових печах успішно працюють ФОС фільтри Укргазкомплект-2010.

Новина в ЗМІ про шламовідмулювач
Новина в ЗМІ про шламовідмулювач
27 червня 2019

Магнітний фільтр-шламовідділювач "Укргазкомплект-2010" - унікальна технологія, що дозволяє поліпшити ступінь водоочистки в магістралях для об'єктів житлово-комунального господарства і промислових підприємств. Завдяки таким рішенням, поліпшується якість роботи і збільшується термін служби обладнання ЖКГ, зменшується кількість проривів водних мереж.