Зварювальні роботи Зварювальні роботи - це цілий комплекс самих різного виду робіт. Помімо звичайної вуглецевої зварювання є різні види складності по зварюванню...
Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи - це цілий комплекс самих різного виду робіт. Помімо звичайної вуглецевої зварювання є різні види складності по зварюванню кольорових металів (нержавіючої сталі) - аргонове зварювання, коли метал нагрівається до 6000 градусів. В цілому існує більше 150 видів зварювання, від електронно-дугового, до термічної і термітного зварювання, плазмового зварювання і т.д. У компанії «Укргазкомплект-2010» є висококваліфіковані фахівці зварювальники з хорошим досвідом і кваліфікацією. При уявній простоті дій, якісна зварювання крім фахівців вимагає високотехнологічного обладнання та витратних матеріалів. Так як по термоусловіям зварювання може бути різна за необхідними матеріалами - електроди різного калібру і різного складу, газ для плазмової або звичайною газового зварювання.

Для точної зварювання круглих виробів: корпусів промислових фільтрів, цистерн, резервуарів для зберігання різних рідин необхідна орбітальне зварювання - спеціальна зварювальна установка, яка обертає попередньо свальцовану і зчеплену пріхваточними швами заготованку не припиняючи дуги і не переміщаючи в площині зварювані частини, що забезпечує цілісний, рівний і щільний шов. Цілісність швів дуже важлива в промислових фільтрах, так як часто ці вироби працюють під не маленьким тиском робочих обертань рідин і газів (повітря) використовуються в фільтраційному або сепараційному процесах. Небезпечним явищем є виникаючі порожнечі в зварювальних швах, які в цілому стоншують стінку розраховується пристрої (вироби), що може привести до обставин на виробництва, коли агрегати не витримують робочого тиску.

Від простих до складних: зварювальні роботи

Важливим фактором, на який звертають увагу при зварюванні різних металів, є нагрів металу навколо зварювальної ванни. При нагріванні, метали, особливо нержавіюча сталь, і інші, можуть змінювати свої властивості. Наприклад при зварюванні нержавіючої сталі і її перегрів може порушуватися структура, яку сформували з'єднання нікелю та хрому, і після нагрівання нержавіюча сталь стає звичайною, вуглецевою сталлю, яка вже втратила всі антикорозійні властивості. Для того, щоб цього не відбувалося - в нержавіючу сталь додають титан або молібден в розмірі 2,5% - це дозволяє нержавіючої сталі використовується в промислових фільтрах в харчовій (продуктопроводи) або агресивному середовищі (аміак, кислоти) зберігати всіх свої стійкі антикорозійні властивості.

Компанія «Укргазкомплект-2010» цілком контролює якість зварювальних робіт на своєму виробництві і може виконати різні їх види для вас.

×