viberViber whatsappWhatsApp telegramTelegram
Фільтри для ЗАТ Чумак "Укргазкомплект-2010" розробила і виготовила 2 пристрої: - для очищення води, що надходить на харчове виробництво, і для очищення пара від...
Фільтри для ЗАТ Чумак

Фільтри для ЗАТ "Чумак"

"Укргазкомплект-2010" розробила і виготовила 2 пристрої: - для очищення води, що надходить на харчове виробництво, і для очищення пара від конденсату на одному з підприємств "Чумак".

Пар - широко використовується в харчовій промисловості для різних технологічних процесів, починаючи з дезінфекції промислових ліній. Виробництво пара в промислових масштабах - складний, і дорогий процес, парогенератори - дорогі пристрої, і від якості вхідної води в них, залежить частота сервісних зупинок і кількість можливих поломок, а також споживання єлектроенергії парогенератором.

Для очищення води в технологічній лінії на вході перед парогенератором буде встановлений магнітний шламоотделітель "Укргазкомплект-2010" прохідной потужності 25 кубометрів води на годину. Прилад буде вловлювати залізний шлам, який може призвести до пошкодження деталей дорогого промислового парогенератора.

Другий пристрій - фільтр-осушувач пара. Пар на харчовому виробництві повинен бути "сухим"; генерований парогенератором пар містить залишковий водний конденсат, для його уловлювання і осушення пара в паропроводі буде встановлений фільтр-сепаратор "Укргазкомплект-2010" для пароподібних середовищ, який уловлює конденсат з пара і збирає його в складальну ємність.

Укргазкомплект-2010 розробляє і виготовляє пристрої для промислових підприємств, в тому числі харчових виробництв.

Нещодавно Укргазкомплект-2010 виготовила двокамерний фільтр-гидроциклон, сепаратор для очищення технічної води, що надходить в молочне виробництво ПрАТ "Кагма" - https://ukr-gaz.com.ua/ru/news/5-filtr-separator-dlya-molochnogo-proizvodstva

×