Документы

Документи Укргазкомплект-2010

Документи на продукцію

Контроль якості

Відгуки

У розділі «документи» містяться всі документи, що містять документацію з технічних умов (ТУ), технічні паспорти розроблених промислових фільтрів сепараторів колективом компанії «Укргазкомплект-2010». У паспортній документації вказані технічні характеристики різних сепараторів, різної модифікації. У документах вказуються зовнішні розміри, внутрішні розміри, розміри фільтруючого елемента, товщина сталі корпусу сепаратора, матеріал корпусу, принцип дії, або пристрої фільтра – все це в розділі нашого сайту «документи».

У паспорті фільтру сепаратора або фільтру осушувача, а також інших сепараторів описані в інструкціях з використання пристроїв для промислової фільтрації. Вказані – етапи монтування пристроїв, етапи та частота перевірки, а також інші важливі відомості щодо експлуатації промислових фільтрів.

Компанія «Укргазкомплект-2010» завжди особливу увагу приділяє повній технічній документації для рідин або газів. Також можливе перероблення технічної документації за вашим бажанням. Крім технічної характеристики виробу в розділі «документи» є відгуки клієнтів.

Також у документах зазначені: матеріал фільтруючого елемента – з яких матеріалів має бути виготовлений фільтр сепаратор, настановне положення фільтруючого елемента (ФЕ). Вказується комплексність постачання, схема самого фільтру сепаратора для води, газу, ПММ, світлих нафтопродуктів. Вказано запобіжні заходи при роботі, вказано показники тиску при роботі та показники для заміни фільтруючого елемента (ФЕ).

У документації до виробу вказуються дані про пневматичні випробування промислових фільтрів. Вказані рекомендації щодо транспортування та зберігання, а також інформація щодо утилізації. У розділі документи також є дозвільна документація для компанії Укргазкомплект-2010: дозволи на різні види робіт, у тому числі і на небезпечні роботи зі спеціальним допуском (СС2 клас, СС3 клас). Ліцензії на роботи з архітектурного управління. Усі ТУ (технічні умови) схвалено інспекцією Міністерства економічного розвитку.

Таким чином представлені у розділі документи показують та підтверджують весь спектр продукції та послуг компанії «Укргазкомплект-2010».

У розділі відгуки сайту компанії «Укргазкомплект-2010» ви знайдете відгуки всіх вдячних клієнтів після використання нашої продукції. Якість та надійність усіх наших виробів ми гарантуємо, тому у розділі відгуків є відгуки клієнтів, які повною мірою показують принципи нашої роботи та підхід до справи.

Наша продукція призначена в основному для промислових клієнтів, тому ми цінуємо нашу репутацію.

У розділі відгуки є відгуки клієнтів про виготовлення, встановлення та обслуговування промислових фільтрів, про наші послуги: монтажні та демонтажні роботи, зварювальні роботи та загальна металообробка. Для наших клієнтів ми також виготовляємо різні ємності як наземного, так і підземного розміщення для роботи як під тиском, так і без тиску.

У розділі відгуки ви знайдете документи та відео, що підтверджують відгук від клієнтів, як малого так і великого масштабу бізнесу. Відгуки дають підстави клієнтам нам довіряти.