Металообробка

Послуги металобробки компанії «Укргазкомплект-2010» включають в себе різні види обробки металів – як холодні, так і термічні.

До видів холодної металообробки відносяться вальцевание. За допомогою вальців і різного зміщення і натиску лист заліза може завертатися в необхідну заготовку-окружність, наприклад обечайку для промислового фільтра, за кілька хвилин. Холодна деформація заліза вигідна, тому що не нагріває метали і не піддає ризику зміни антикорозійних властивостей металу, нержавіючої сталі і т.д.

Також виробництво промислових фільтрів вимагає особливих навичок в металообробці з вирізання (надання потрібної форми) металевих деталей – фрезерування різних деталей. Всі необхідні верстати для таких операцій є в виробничих потужностях компанії «Укргазкомплект-2010».

До термічної металообробці відносять газотермічне напилення, плакіровання та інші види термообробки металів.

По металообробці компанія «Украгазкомплект-2010» може запропонувати своїм замовникам повний цикл обробки металу: від виготовлення заготовки, або заготовок до готової продукції. Також окремими послугами можуть бути виготовлення або обробка різних частин промислових фільтрів-сепараторів. Аж до спеціальної порошкового фарбування металевих частин.

Також в послуги металообробки входять нарізкарізьблення, токарні роботи – по виточування потрібних частин деталей промислових фільтрів.

І ще один вид металлообоработкі – зварювання, самих різних металів: і чорних металів і кольорових. У тому числі і аргонове зварювання кольорових металів, зокрема це необхідно для зварювання нержавіючого заліза для промислових фільтрів призначених для харчової промисловості, а також для продуктопроводів з агресивним середовищем використання – луг, аміак, етиловий бензин, або ж цистерн для перевезення і зберігання агресивних продуктів: кислоти, сірковмісних речовин.

Промислова зварювання металів вимагає спеціальної специфікації і сертифікатів покликаних забезпечити якість металообробки. Високоточна металообробка може бути надана і як послуга, і як частина процесу виготовлення промислових фільтрів-сепараторів, циклонних фільтрів і інших виробів промислової фільтрації компанії «Укргазкомплект-2010».