Монтажні роботи

Монтажні роботи включають в себе широкий комплекс дій від елементів будівництва, коли необхідно готувати майданчик для установки промислових фільтрів, або ж промислових ангарів, що вимагає особливо ретельну підготовку для основи, грунту, для рівної підлоги, рівну підлогу – дуже важлива складова будь-якого промислового приміщення.

Компанія «Укргазкомплект-2010» має компетенції для монтування будь-якого об’єкта, будь-якої складності, також фахівці компанії можуть виконувати дані роботи в складних, пожежонебезпечних та інших об’єктах, де необхідні роботи пожежонебезпечні, або газонебезпечні.

Окремим особняком стоять роботи по врізання в газопровід під тиском. При цьому не знижується тиск в основою газової труби, а вирівнюється з додатковим фланцевим трійником, на якому знаходиться фреза зі свердлильним торцем для центрування.

Установка окремого промислового обладнання, або цілих промислових пунктів. Наприклад газорозподільні пункти або станції, газове, промислове, фільтраційним устаткуванням, обслуговування таких об’єктів – всі ці види робіт можуть здійснювати інженери і технічні фахівці компанії «Укргазкомплект-2010».

Монтажно-будівельні підготовчі роботи, монтаж технологічного обладнання, лінійних частин трубопровдов, нафтопроводів, газопроводів природного і інших газів

Представники компанії можуть проводити роботи в технологічних колодязях, різних об’єктах шурфах, в разлічноцелевих траншеях, котлованах для різних потреб, в тому числі і будівельних, бункерах промислового вживання, камерах на виробництві, колекторах, замкнутих просторах – боксах, топках, трубопроводах. Можуть здійснювати газополумяні роботи. Можуть здійснювати висотні роботи – 5 і більше метрів.

Будівництво магістральних газопроводів, нафтопроводів і продуктопроводів (нафтопродуктопроводів, аміакопродов, етіленпроводов і т.д.) систем газодоставкі природним і зрідженим газом.

Будівництво трубопроводів газу і гарячої води з робочим тиском більше ніж 0,05 МПа і температурою води вище 110 градусів. Ці види роботи необхідні для роботи над об’єктами міського господарства, які покликані забезпечити безперебійне постачання води і водовідведення споживачам.