Зварювальні роботи

Послуги зварювання металів «Укргазкомплект-2010»

Більше 10-и метрів зварних швів щодня виробляють наші зварювальники. Зварниками, які раз у півроку підвищують свою кваліфікацію на курсах. Швів, які перевіряються рентгеном.

Зварювальні роботи вимагають наявності певних знань, достатнього досвіду і бездоганних навичок володіння спеціальним обладнанням, тому виконувати їх людина без спеціальної підготовки не може.

Зварювальник – це навчений професіонал, який постійно практикується в різних видах зварювання. Крім навчання зварник повинен на своєму досвіді отримати велику практику для якісної роботи. Наша команда складається з таких зварників – досвід роботи – від 5 років, також фахівці виробництва “Укргазкомплект-2010” мають сертифікати неруйнівного контролю (ГОСТ 18353-79).

Ми використовуємо тільки якісні і сертифіковані матеріали для зварювання

До зварним виробам “Укргазкомплект-2010” додаються паспорти і карти зварних швів відповідно до ГОСТ. Супровідний паспорт обсягом не менше 30 сторінок, де розписані всі вузли, перераховані деталі і сертифікати вироблених зварних виробів.

“Укргазкомплект-2010” пропонує такі види зварювання:
— дугове зварювання
— зварювання неплавким електродом (аргон)
— зварювання під флюсом
— є необхідне обладнання для зварювання кільцевих швів

Широкий спектр замовлень – від промислових фільтрів-сепараторів до ємностей для нафтопереробки (клієнт “Укрнафта”) – дозволяє нам зварювати конструкції як невеликого розміру так і великих судин для роботи під тиском.

Займаємося зварюванням як чорних металів так і кольорових металів (нержавіюча сталь, мідь, алюміній і т.д.). Це вимагає досвіду та експертизи. Наприклад часто необізнані зварювальники беруться зварювати той вид нержавіючої сталі, який при нагріванні стає звичайним чорним металом. При нагріванні руйнується молекулярна сітка. яка забезпечує металу нержавіючі властивості. Для зварювання нержавіючої сталі необхідно використовувати коректно підібрані присадочні матеріали і захисні гази. У ці матеріали додається молібден, титан, марганець та інші вводяться елементи. Це зміцнює молекулярну сітку металу, яка не руйнується при нагріванні (зварюванні).

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ – КРАСА ВСЕРЕДИНІ

Ми стежимо не тільки за “красивим швом” зварювання, без зовнішніх дефектів, але і за тим, що шов був цілим всередині без. Для цього ми проводимо випробування на міцність зварених частин всіх судин і ємностей, а також проводимо рентгенографію зварних швів. Радиографический контроль зварних з’єднань здійснюється фахівцями Інституту електрозварювання ім. Патона (Київ) (відео про те, як на виробництві “Укргазкомплект-2010” здійснюється рентген-контроль зварних швів – https://www.youtube.com/watch?v=c7cLbPcYmb4).