Фільтр-сепаратор для молочного виробництва

«Укргазкомплект-2010» виготовили фільтр-сепаратор для молочного виробництва

Для молокозаводу ПрАТ «Кагма» був виготовлений фільтр-сепаратор циклонного типу з подвійною фільтрацією.

За технологічними вимогами ГОСТів молочного виробництва, все ємності, автоцистерни, а також продуктопроводи з нержавіючої сталі повинні промиватися. Для цього необхідно підготувати воду, яка надходить з промислової артезіанської свердловини. Для того, щоб не забивався фільтр тонкого очищення, необхідно відокремити з води більш грубі механічні домішки.

Фільтр виконаний в разноуровневом форматі з тангенціальним входом з двома камерами. У першій камері відбувається завихрення потоку води для відкидання грубих частинок з подальшим скидом в відстійник, потім вода надходить у другу камеру для більш тонкої фільтрації. Після цього вода йде на фільтр тонкого очищення перед використанням в харчовому виробництві.

До установки фільтри тонкого очищення забивалися, і потребували очищення 1 раз на добу, тепер чистка цих фільтрів відбувається 1 раз в 7 днів завдяки фільтру-гідроциклонами «Укргазкомплект-2010».

Фільтри-циклони призначені для фільтрації технологічної води і рідин з малою в’язкістю, що мають високу концентрацію механічних домішок з різною щільністю і значущістю.

«КАГМА» – підприємство з переробки молочної сировини і виробництва молочної продукції та вершкового масла. Щодоби підприємство переробляє до 60 тонн молока з повною автоматизацією виробничих процесів, які відповідають європейським стандартам. Асортимент нараховує більше 100 найменувань. Продукція представлена ​​торговими марками «КАГМА», «ЗДОРОВ’Я», «ЮНІОР» – молоко, в т.ч. топлене, кефір, сімбіомакс, ряжанка, закваска, йогурт, сметана, масло, сир, солодкі сирки. Вся продукція виробляється з натуральної сировини.

Залишити коментар