Фільтри осушувачі для казахської компанії Kaz Оil Recycling

Газові фільтри осушувачі «Укргазкомплект-2010» допомагають використовувати газ з нафтошламів і повністю утилізувати нафтовідходи

Для казахської компанії Kaz Оil Recycling, яка займається переробкою нафтовідходів, були зроблені кілька фільтрів осушувачів для одержуваного газу в процесі піролізу нафтошламів.

В добу підприємство переробляє до 20 тонн нафтовідходів. З відпрацьованих машинних масел і нафтошламу видобувається 95% рідкого пічного палива. У нафтошламу може входити неліквідна нафту, при видобутку і транспортуванні нафти утворюється нефтешлам (в розрахунку 7 кг на 1 тонну видобутої нафти).

У промислових печах нефтешламова маса підігрівається, в процесі підігріву виділяється піролізний або нафтовий газ.

На підприємстві при піролізі нафтошламів утворюється попутний нафтовий газ, але з великим вмістом води, для осушення отриманого газу і його подальшого використання компанія “Украгазкомплект-2010” виготовила газові фільтри-осушувачі з адсорбентом у вигляді силикагеля, який покликаний осушити газ і знизити точку роси в газі для його подальшого використання в промислових печах.

За одну годину осушувачі газу переробляють 400 кубометрів газу, який використовуються в промислових печах.

Нафтошлами можуть містити до 5% попутного нафтового газу, але дуже часто установки та підприємства з переробки нафтовідходів і нафтошламів отриманий газ при переробці просто спалюється, не використовується. Ця модель переробки передбачає безвідходне використання переробних нафтовідходів

Фільтри-осушувачі “Укргазкомплект-2010” допомагають виділяти і очищати газ з нафтовідходів і ТПВ для подальшого використання і будуть корисними для будь-якого підприємства з переробки нафтовідходів і нафтошламів.

“Укргазкомплект-2010” – проектування та створення фільтрів для забезпечення виробничих процесів

Залишити коментар