ПОЧАЛИ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО ФСГ НА ВИСОКИЙ ТИСК

Фільтр газовий серії L (лінійний) працює в більшості випадків як фільтр механічного очищення, але також може і затримувати різні види Подтоварная вод.

Залежно від необхідної фільтрації встановлюються різні фільтроелементи. У шарах фільтроелемента затримуються різні домішки, в тому числі підтоварна вода, різні емульсії, отримані при сепарації нафтового газу, а також може бути 1 або 2 робочих шару для затримки механічних фракцій, які можуть потрапляти в попутному нафтовому газі, наприклад в піролізному газі, який видобувається при утилізації та розкладанні нафтошламів.

“Укргазкомплект-2010” вже маючи багатий досвід виготовлення промислових фільтрів почала виготовляти фільтри для газу, для сепарації домішок з газоподібних середовищ, почала виготовляти фільтри такого типу, що працюють під тиском.

Магістральні фільтри для газу можуть виконувати різні функції: від предочистки газового середовища перед вимірює обладнанням, або перед газосжігающім обладнанням, так і очищення перед розподіляє обладнанням, в складі газорозподільних станцій (ГРС), ШРП, або ж на виході в трубопровід для транспортування.

Так як фільтри газу “Укргазкомплект-2010” будуть працювати під тиском, перед використанням фільтрів в промислових процесах зварні стики проходять радіаційний що не руйнує контроль дефектоскопістам інституту ім. Патона.

Залишити коментар