“УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010” НА ВИСТАВЦІ “НАФТОГАЗЕКСПО-2019”

Представники компанії “Укргазкомплект-2010” взяли участь в галузевій виставці “Нафтогазекспо-2019”.

За три дні на стенді “Укргазкомплект-2010” відвідувачі виставки ознайомилися з представленими на стенді рішеннями по очищенню і фільтрації промислових середовищ.

Представлені зразки демонстрували різні підходи фільтрації для різних середовищ: як рідких середовищ, так і газоподібних; а також для різних завдань і технічних умов, як-то: різний тиск середовища, необхідний умовний прохід рідинни або газового середовища, різні вимоги по ріню очищення.

На заході були представники різних галузей промисловості: від машинобудівної до харчової та енергетичної – пристрої “Укргазкомплект-2010” прекрасно показали себе в різних промислових середовищах на підприємствах замовників.

Кілька інноваційних рішень і розробок конструкторського бюро “Укргазкомплект-2010” щодо водоочистки і водопідготовки зацікавили відвідувачів стенду, так як ефективність очищення значно перевищує аналоги.

Крім фільтрації промислових середовищ, інтерес у відвідувачів стенду викликали розробка і виготовлення частин газової інфраструктури і частини для стабільної роботи підприємств енерговиробничої сфери. Наприклад інтерес викликали компенсатори для газоходів ТЕЦ.

Участь виробничої компанії “Укргазкомплект-2010” в профільній виставці такого масштабу показало, що у промислових підприємств є запит на розробку і виготовлення пристроїв для очищення промислових середовищ.

      

Залишити коментар