“УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010” ПОЧАВ ВИПУСК УДОСКОНАЛЕНИХ ФІЛЬТРІВ-СЕПАРАТОРІВ ДЛЯ ПММ

Унікальний фільтр для ПММ продуктів був розроблений конструкторським бюро компанії “Укргазкомплект-2010” і являє собою двокамерний фільтр з нижнім тангенціальним входом. Вхідний потік закручується завдяки круглому корпусу, також вбудований завихритель направляє вихровий потік прискорюючи його. Завдяки цьому на першій камері затримуються великі фракції і частки – під дією центробіжних сил вони відкидаються до стінок посудини і опускаються до виводного штуцера.

Потім передочіщенний рідкий потік піднімаються в другу камеру фільтра, де паливо проходить вже остаточну тонку очистку. Це відбувається завдяки фільтроелементу з поліпропілену. Тонкість фільтрації (до 10 мікрон) залежить від прохідної здатності фільтроелементу.

Такі фільтри підходять для роботи на нафтобазах, автотранспортних підприємствах, мережах АЗС. Вони дозволяють при заливі палива в місця (ємності) зберігання фільтрувати паливо для очищення перед використанням. Крім різних марок бензину, фільтри такого типу можуть фільтрувати різні види палива: дизельне паливо, авіаційне паливо та інші світлі нафтопродукти.

Фільтр для ПММ продуктів “Укргазкомлпект-2010” також може служити для очищення ЗВГ (зрідженого вуглеводневого газу) або LPG, зокрема для компанії “Gazes” були розроблені фільтри такої конструкції. В процесі випробувань фільтри для ПММ і LPG “Укргазкомлпект-2010” відмінно показали себе в роботі.

Також варто зазначити, що фільтри такої конструкції можуть працювати під великим тиском – до 1,6 МПа, в ексклюзивному виконанні – до 63 МПа, для того, щоб полімерний фільтроелемент не був деформований в конструкції передбачені ребра жорсткості, або ж касетно-картриджне виконання полімерного фільтра.

Фільтри ПММ обов’язкові до установки перед насосом або роздавальної колонкою, для затримки домішок від попадання в роздачі палива або паливо перекачуюче обладнання і в автотехніку.

“Укргазкомлпект-2010” може розробити і виготовити фільтри для різного палива (світлих нафтопродуктів) які можуть працювати під різним тиском, в різних середовищах і виконувати різні функції з очищення палив та ПММ продуктів.

Залишити коментар